Energo-Projekt jest firmą która:

Energo-Projekt jest stworzone dla wszystkich, którzy poszukują najwyższej jakości kompleksowych usług energetycznych, pozostających w harmonii z naturą.

To jedno z nielicznych przedsiębiorstw w Polsce, które oferuje Państwu innowacyjne rozwiązania optymalizując zużycie energii, dbając jednocześnie o środowisko, poprzez zastosowanie alternatywnych rozwiązań.

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom oraz dostosowując się do indywidualnych potrzeb Klientów, projektujemy rozwiązania zmniejszające zużycie energii, a nasze działania są w pełni zgodne z wymaganiami stawianymi przez Ustawodawcę.

Dzięki nam, nie muszą Państwo rezygnować z nowoczesnych metod scalania systemów, od wentylacji i klimatyzacji zaczynając, poprzez sygnalizacje pożarowe, a kończąc na pospolitych, ale niezbędnych dla codziennego funkcjonowania - instalacjach elektrycznych, alarmowych oraz wielu innych, których nie sposób tu wymieniać.

Ściśle wyspecjalizowana kadra inżynierów, długoletnie doświadczenie oraz podążanie za najnowocześniejszymi ekologicznymi technologiami, umożliwia nam wykonywanie trudnych zadań na profesjonalnym poziomie, zaspokajającym oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.